včelí oddělky

 • ID inzerátu: 9032820

 • 61 views

2 000Kč( Liberecký )
 • včelí oddělky
 • Veselá, Semily, Česko

  Nabídka

  25.01.2018

  +420 605307361

  Contact Seller

  Včelařská inzerce - text inzerátu

   

  Prodej oddělků (včel) 2018

   

  Zařadili jsme do nabídky i prodej včel z naší včelnice.

   

  Nyní u nás můžete koupit včely a získat tak vše, co pro začátek včelaření potřebujete.

   

  Oddělek na rámkové míře 39 x 24. Oddělek má 6 plástů. Součástí oddělku je i výběrová matka z Výzkumného ústavu včelařského v Dole a dále matky VIGOR, SKLENAR.

   

  Přijímáme objednávky na 6 rámkové oddělky s výběrovou matkou, jenž vám zajistí bohatou snůšku medu a klidné včely. Máme negativní vyšetření na včelí nemoci (mor, nosemu a varroázu atd). Termín dodání je dle dohody a počasí. Nejdříve však v druhé polovině června. Objednejte kvalitní včelí oddělky z panenské přírody Českého ráje a Podkrkonoší. Můžeme vám je umístit do nových úlů, papírových přepravních kartónů nebo dle dohody.

   

  Pro více informací a rezervace oddělků piště prosím na email dana.jansova@email.cz, tel 605307361. Veškerá komunikace v sezóně z časových důvodu pouze přes email. V objednávce uveďte celou adresu včetně PSČ, kraje a telefonu. Pokud jste z jiného než LIBERECKÉHO kraje, uveďte své registrační číslo chovatele, číslo stanoviště a jeho adresu, pokud je jiná než adresa bydliště. Oddělky je možné vyzvednout osobně, lze zasílat PPL nebo poštou.

   

   

  Vložit komentář